(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6767807)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk
Paczka
210 x 30 x 40 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans 394 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Tychy

Od 29 paź 2020 do 4 lis 2020

Adres i termin dostawy

Austria, Dolna Austria, Königstetten

Od 29 paź 2020 do 6 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).