(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6864634)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
220 x 70 x 50 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
468 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 lis 2020 do 23 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Słubice

Od 18 lis 2020 do 25 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).