(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6869618)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 60 cm
24 kg
1
Łączna waga:
24 kg
Dystans
867 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Norderstedt

Od 20 lis 2020 do 27 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 23 lis 2020 do 4 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).