(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6988754)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
200 x 50 x 50 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
246 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Nowy Dwór

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).