(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7240471)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
275 x 28 x 70 cm
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
595 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Motycz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Dobromierz

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).