(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7243588)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
80 x 40 x 40 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1615 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Sussex, Chichester

Od 16 sty 2021 do 23 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 17 sty 2021 do 25 sty 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).