(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7246618)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
40 x 40 x 40 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1704 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Central Bedfordshire, Dunstable

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).