(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7267822)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 50 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1748 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Od 21 sty 2021 do 31 sty 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Froxfield

Od 23 sty 2021 do 2 lut 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).