(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7275904)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 50 x 30 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1847 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Sieniawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).