(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7415041)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 30 x 60 cm
3 kg
1
Łączna waga:
3 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kalifornia, Los Angeles

Od 6 lut 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 6 lut 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).