(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7475679)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
301 x 101 x 72 cm
198 kg
1
Łączna waga:
198 kg
Dystans
827 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Czchów

Od 15 lut 2021 do 17 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Niechorze

Od 18 lut 2021 do 20 lut 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).