(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7491627)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
180 x 50 x 50 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
661 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Radomyśl Wielki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).