(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7537823)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 23 x 60 cm
17 kg
1
Łączna waga:
17 kg
Dystans
371 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).