(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7552784)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
200 x 25 x 50 cm
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kalifornia, California City

Od 21 mar 2021 do 4 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 25 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).