(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7585927)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
31 x 30 x 30 cm
2 kg
1
Łączna waga:
2 kg
Dystans
4942 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De La Palma

22 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).