Paczka (Nr 7615423)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
220 x 250 x 150 cm
250 kg
1
Łączna waga:
250 kg
Dystans
1045 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Od 10 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Flevoland, Lelystad

Od 19 kwi 2021 do 30 maj 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).