(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 7617190)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 50 x 50 cm
28 kg
1
Łączna waga:
28 kg
Dystans
3370 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 5 kwi 2021 do 11 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Islandia, Höfuðborgarsvæðið, Hafnarfjörður

Od 5 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).