Paczka (Nr 7618512)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
90 x 90 x 50 cm
8 kg
1
Łączna waga:
8 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 sie 2021 do 5 sie 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Arizona, Arizona City

Od 25 sie 2021 do 29 sie 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).