Paczka (Nr 7644356)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
130 x 20 x 100 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 3 lip 2021 do 15 lip 2021

Adres i termin dostawy

Chile, Region Metropolitalny, Santiago

Od 10 sie 2021 do 15 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).