Paczka (Nr 7684808)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 100 x 100 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1638 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 24 maj 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 24 maj 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).