Paczka (Nr 7709050)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
350 x 100 x 100 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

10 paź 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Arizona, Phoenix

1 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).