Paczka (Nr 8027980)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
130 x 60 x 30 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
2380 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Słupsk

Od 19 wrz 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας - Θράκης, Ksanti

Od 19 wrz 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).