Paczka (Nr 8048671)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 50 x 40 cm
24 kg
1
Łączna waga:
24 kg
Dystans
2518 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ostróda

Od 1 paź 2021 do 16 paź 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Cork, Cobh

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).