(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 8095296)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
110 x 90 x 30 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
380 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Sanok

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).