(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 8257214)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 70 x 120 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
309 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Czosnów

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).