(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 14:48

paczka 145x90x20 (Nr 3001068)

paczka  145x90x20

Długość [m]:

145

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1845.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Goczałkowice-Zdrój

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Cardiff, Cardiff

28 lip 2018