(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-10 09:49

paczka 15kg

(Nr 2271636)
paczka 15kg

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1910.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

12 lut 2018

Adres i termin dostawy

Perpignan, Francja

26 mar 2018