(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2016-12-02 09:04

paczka 20kg wędlin

(Nr 1486892)
paczka 20kg wędlin

Waga w kg:

25.00

Opakowanie ładunku:

skrzynka

Dystans: 827.10 km

Informacje dodatkowe:

poszukuje transportu paczki 25 kg wędlin do Holandii dziś jak najszybciej

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pokarmów i produktów rolnych jest szczególnie rygorystyczną kategorią transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem artykułów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu jedzenia musi stosować się do przepisów i otrzymać stosowne dokumenty. Transport żywności bywa także rygorystyczny ze względu na bogactwo produktów spożywczych – wśród nich znajdują się artykuły zwierzęce, suche, świeże itp. Każdy z tych produktów wymaga innych kryteriów transportu (na przykład odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący artykuły żywnościowe mierzą się z presją czasu, przymusem zorganizowania odpowiedniego sprzętu i warunków transportu a także należytym zabezpieczeniem ładunku. W przypadku, kiedy zamawiamy przewóz artykułów spożywczych, firma transportowa powinna posiadać odpowiednie dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Cena transportu pokarmów i zbóż, pasz

    Cena przewozu żywności i produktów rolnych zależy od wymiarów, wagi oraz liczby sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za przewóz prawie 100 kilogramów bobu na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 PLN. Za przewóz 500 kilogramów kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków zapłacono 500 PLN. Transport 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 PLN. Za transport 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska zapłacono 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Rakoniewice, 62-067

2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Holandia, Deurne, 5711hh, stationsstraat, 84

3 gru 2016