(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-28 08:29

Paczka 25 kg

(Nr 2640260)
Paczka 25 kg

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1444.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Słupsk, 76-200, Polska

Od 1 maj 2018 do 2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

4 maj 2018