(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka 25kg (Nr 6069330)

Paczka 25kg

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1592.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bexhill

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).