(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-22 12:54

Paczka 35kg Hiszpania

(Nr 2171907)
Paczka 35kg Hiszpania

Długość [m]:

0,7

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2231.00 km

Informacje dodatkowe:

Witajcie, Chciałabym przewieźć jeden karton z ubraniami z Heidelbergu (zjazd około 10km od trasy do granicy francuskiej) do okolic Malagi (odbiór możliwy tak aby było on jak najdogodniejszy - parking przy autostradzie etc.) Paczka to standardowy karton ikeowy o wadze około 30-35kg. Zawiera same ubrania i ubranka dla dzieci. Odbiór możliwy w dowolnym terminie. pozdrawiam i dziękuje za oferty BUDŻET OKOŁO 200zł

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

69120, Heidelberg, Deutschland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny