(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-22 13:11

Paczka 35kg z Niemiec (Heidelberg- przy trasie FR) do Hiszpanii (Malaga)

(Nr 2171961)
Paczka 35kg z Niemiec (Heidelberg- przy trasie FR) do Hiszpanii (Malaga)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2986.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny