(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-26 19:06

Paczka 80x50x10 cm waga 6 kg

(Nr 2324380)
Paczka 80x50x10 cm waga 6 kg

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 464.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Od 29 sty 2018 do 4 lut 2018

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Od 29 sty 2018 do 4 lut 2018