(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-23 16:12

paczka Darlington - Krakow (Nr 2741268)

paczka Darlington - Krakow

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.65

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2013.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Darlington, DL1 5JW, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny