(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-27 13:55

paczka do 10 kg

(Nr 2243646)
paczka do 10 kg

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 811.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 57765
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-12-2017, 14:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-28 do 2018-01-05

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring, ubezpieczenie w cenie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 60x50x50 cm i wadze DO 30 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kranj, 4000, Słowenia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jaworzno, Polska

Termin elastyczny