(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 09:41

paczka do 20kg wym: 60x50x50 cm (Nr 2743808)

paczka do 20kg wym: 60x50x50 cm

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2234.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Nottingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny