(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-02 18:09

Paczka do Dani

(Nr 1825068)
Paczka do Dani

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

32

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

1800.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 988.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Otterup, 5450, Dania

Termin elastyczny