(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-03 00:25

Paczka do Francji

(Nr 1825394)
Paczka do Francji

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1797.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Luton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Porto-Vecchio, Francja

Termin elastyczny