(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-03 00:25

Paczka do Francji

(Nr 1825394)
Paczka do Francji

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1797.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacjeszczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Luton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Porto-Vecchio, Francja

Termin elastyczny