(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 20:07

Paczka do Francji - Paryz

(Nr 2114832)
Paczka do Francji - Paryz

Długość [m]:

260

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1407.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam Do przewiezienia paczka z roleta. Pilne. staka do uzgodnienia. Platnosc przy odbiorze. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 08:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-10-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kalisz, 62-800, Polska

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Od 28 paź 2017 do 30 paź 2017