(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka do Irlandii (Nr 4542501)

Paczka do Irlandii

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

84

Wysokość [m]:

24

Waga w kg (łączna):

18.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2292.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Dublin, Dublin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).