(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-27 10:33

Paczka do Kielc

(Nr 1457702)
Paczka do Kielc

Długość [m]:

45 cm

Szerokość [m]:

35 cm

Wysokość [m]:

20 cm

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2350.10 km

Informacje dodatkowe:

Mala paczka musi dotrzec do 3-go grudnia:)

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 22:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-14

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 45x35x20 cm i wadze DO 7 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 11:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Hiszpania, Barcelona, 08034

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 2 gru 2016 do 3 gru 2016