(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-02 10:28

Paczka do Mannheim

(Nr 1824370)
Paczka do Mannheim

Dystans: 1049.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 10:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-03 do 2017-06-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-03, 10:39

Opis oferty:

Transport realizowany bezpośrednio firmą transportową bez pośredników w postaci firm kurierskich lub podwykonawców itp. Na każdym etapie realizacji usługi wiedzą Państwo gdzie znajduje się ładunek i kiedy będzie odbiór oraz doręczenie . Jeśli nie ustalono z nami inaczej, oferta dotyczy transportu bez za i rozładunku to należy do zleceniodawcy.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówkiszczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zdunów 18/78, Kraków, Polska

3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Käfertaler Straße 205, Mannheim, Niemcy

Termin elastyczny