(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 15:14

paczka do Niemiec

(Nr 2164857)
paczka do Niemiec

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 526.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gliwice, Polska

24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

25 lis 2017