(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 14:03

paczka do Niemiec

(Nr 2255628)
paczka do Niemiec

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1138.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, warto opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Jabłonna, 05-110, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Modautal, 64397, Niemcy

Termin elastyczny