(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2015-05-29 11:29

Paczka do przewiezienia (do Bergen)

(Nr 279434)
Paczka do przewiezienia (do Bergen)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1145.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-05-2015, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-06-01 do 2015-06-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam prowadzimy regularne kursy do Norwegii następny wyjazd 04.06 z Polski w Bergen w sobotę 06.06. Zapraszam do współpracy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

Algonor
29-05-2015, 12:24
Witam, czy można jakiś namiar prosić? Chętnie bym zadzwonił.
raftranslublin
29-05-2015, 12:56
Niestety nie mogę podawać kontaktubo zostane zablokowany przez portal:(kontakt uzyska Pan po zaakceptowaniu oferty :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice, 40-321

Od 1 cze 2015 do 3 cze 2015

Adres i termin dostawy

Norwegia, Nyborg, 5131

Od 5 cze 2015 do 8 cze 2015