(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka karton po bananach 30 kilo (Nr 3438829)

Paczka karton po bananach 30 kilo

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1471.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Teddington

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).