(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-05-02 18:21

Paczka kask w srodku (Nr 1764582)

Długość [m]:

0.40

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.32

Waga w kg (łączna):

4.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1899.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biłgoraj, 23-400, Polska

Termin elastyczny