(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 12:52

Paczka Lublin - Stockholm (Nr 2749620)

Paczka Lublin - Stockholm

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.17

Wysokość [m]:

0.49

Waga w kg (łączna):

2.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1802.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny