(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka Manchester - Krakow (Nr 335797)

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

37

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2003.40 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Manchester, M25 9PR, Sandy Meade, 13

Od 18 gru 2015 do 22 gru 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, 30-868, Jana Kurczaba, 18/53

Od 20 gru 2015 do 23 gru 2015


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).