(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-16 12:47

Paczka Monachium- Gdańsk (Nr 2709296)

Paczka Monachium- Gdańsk

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

2.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1149.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny